№ 38 від 05 лютого 2014 року "Про затвердження складу журі районного військово-патріотичного фестивалю «Афганістан звучить в моїй душі»"

05 лютого 2014 року                                                                                            № 38

Про затвердження складу журі районного

військово-патріотичного фестивалю

«Афганістан звучить в моїй душі»

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 13.01.2014 № 3 «Про проведення районного військово-патріотичного фестивалю «Афганістан звучить в моїй душі», зареєстрованого в Сарненському районному управлінні юстиції 20 січня 2014 за № 1/246, з метою визначення переможців районного військово-патріотичного фестивалю «Афганістан звучить в моїй душі»:

1. Затвердити склад журі районного військово-патріотичного фестивалю «Афганістан звучить в моїй душі» (далі – фестиваль ), що додається.

2. Провести нагородження переможців фестивалю 09 лютого 2014 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т. Сухареву.

Голова адміністрації                                                                                 А. Остапчук