№ 153 від 21 травня 2014 року "Про стан організаційно- технічного забезпечення виборчих дільниць на дострокових виборах Президента України 25 травня 2014 року"

21   травня  2014 року                                                                          № 153

Про стан організаційно- технічного
забезпечення виборчих дільниць
на дострокових виборах
Президента України
25 травня 2014 року

В Сарненському районі проведений комплекс організаційно – технічних заходів по забезпеченню виборчих дільниць обладнанням, інвентарем згідно   норм встановлених Центральною виборчою комісією.

Зокрема, для організації голосування були підготовлені подання про утворення 76 звичайних і 4 спеціальних виборчих дільниць. Підготовлені і передані дільничним виборчим комісіям попередні списки виборців, до яких включені 72240 чоловік, в тому числі визначені 1586 виборців, які будуть голосувати вдома. Кожному виборцю відділом ведення державного реєстру виборців райдержадміністрації виготовлені запрошення і також переданні дільничним виборчим комісіям. В установлені строки розпочали роботу окружна і дільничні виборчі комісії.

З метою належного матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій необхідним інвентарем та обладнанням була проведена нарада з секретарями місцевих рад, направлене доручення голови райдержадміністрації від 14.04.2014 № 01/03/09-268/14 та лист від 26.03.2014 № 01/32-217/14 про норми матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць.

Проведеними перевірками встановлено, що переважна більшість виборчих дільниць забезпечена згідно норм інвентарем та обладнанням. Однак, виборчі дільниці в смт. Клесів, селах Гранітне, Зносичі, Карасин не забезпечені телефонними апаратами, на дільниці в с.Бутейки немає сейфа, в с.Грушівка потребують ремонту вхідні двері, що свідчить про невиконання відповідними органами місцевого самоврядування доручення голови райдержадміністрації від 14.04.2014  № 01/03/09-268/14.

З метою повного забезпечення виборчих дільниць інвентарем та обладнанням відповідного до норм встановлених Центральною виборчою комісією:

1. Рекомендувати міському, селищним, сільським головам:

1.1. Взяти на особистий контроль і невідкладно вирішити питання забезпечення виборчих дільниць обладнанням, інвентарем, оргтехнікою у відповідності до норм затвердження постановами Центральної виборчої комісії від 04.03.2014 №31 та від 19.01.2012 №5.

1.2. Забезпечити належний протипожежний стан на виборчих дільницях з врахуванням вимог Сарненського районного сектору ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Рівненській області від 17.04.2014 №01-71.

1.3. Спільно з райвідділом УМВС України в Рівненській області вирішити питання охорони громадського порядку на підвідомчих територіях.

1.4. Спільно з власниками приміщень, де буде відбуватись голосування вирішити питання благоустрою територій, зовнішнього освітлення у вечірній час.

1.5. До 24.04.2014  зняти агітаційні плакати, листівки, які розміщені на територіях місцевих рад.

1.6. 24-25 травня 2014 року організувати роботу підвідомчих установ з урахуванням вимог частини 9 статті 11 Закону України «Про вибори Президента України».

1.7. Забезпечити всебічне сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав та міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час виборчого процесу.

2. Керівнику апарату райдержадміністрації Стельмаху В.М. організувати робочу групу із сприяння виборчим комісіям проведення дострокових виборів Президента України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова   адміністрації                                                                      С. Євтушок