№ 142 від 13 травня 2014 року "Про проведення періодичних медичних оглядів у 2014 році "

13 травня 2014 року                                                                                № 142

Про проведення періодичних

медичних оглядів у 2014 році

Відповідно ст. 26 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", ст.31 Закону України «Основи законодавства України про охорону  здоров’я», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21.08.2007 №246 «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», зареєстрованого в Міністерстві   юстиції    України  23.07.2007   за   №846/14113,  керуючись   ст.16,22,28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою раннього виявлення захворювань, профілактики ускладнень, вчасного лікування жителів району:

1.Головному лікарю комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради Я. Романюку:

1.1. Створити комісію по проведенню періодичних медичних оглядів.                          1.2.Скласти план-графік проведення періодичних медичних оглядів.                             1.3.Організувати та забезпечити якісне проведення періодичних медичних оглядів з оформленням усіх необхідних документів у відповідності до вимог чинного законодавства.                                                                                                                      2.Рекомендувати роботодавцям у відповідності до вимог законодавства забезпечити проходження періодичних медичних оглядів своїми працівниками.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Яковчука Я.В.

Голова адміністрації                                                     С.Євтушок