Також дивіться новини на facebook.com

Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Вирівської сільської ради. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Євтушок, голова районної ради Микола Драганчук, в. о. міського голови Руслан Хомич, заступники голови райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, сільські, селищні голови, засоби масової інформації.
Традиційно робота колегії розпочалася з огляду об’єктів соціальної та господарської сфери, що функціонують на території ради. Зокрема, учасники колегії відвідали приміщення дошкільного навчального закладу «Віночок», що приємно вразив всіх присутніх, фельдшерсько-акушерський пункт, Вирівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., будинок культури с. Вири, ТОВ «Вирівський гранітний кар’єр» та урочище «Альбін» (землі, порушені внаслідок видобутку бурштину). Керівники відвіданих установ одноголосно підкреслювали на тісній співпраці з сільським головою Юрієм Солтисом.
Ознайомившись з роботою загальноосвітнього навчального закладу на території с. Вири, перейшли до теоретичної частини засідання колегії, яка проходила у актовій залі Вирівського будинку культури.
Питання, що розглядалися: про додержання норм чинного законодавства на території Вирівської сільської ради та роботу виконавчого комітету Вирівської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та про дотримання на території району правил торгівлі, побутового обслуговування нвселення, законодавства про захист прав споживачів. Як підсумок, з розглянутих питань підготовлено відповідні проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.
В рамках колегії голова райдержадміністрації рекомендував керівнику територіальної громади стимулювати громади, змінювати свідомість людей, залучатися до обговорень в рамках села. Також Сергій Євтушок зазначив, що зараз складний військовий стан і ми як ніколи повинні об’єднатися задля величної справи – допомоги військовим та вимушеним переселенцям.
По закінченню колегії відбулося засідання районної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. В ході якого було розглянуто також два питання: про організацію підготовки та проведення на підвідомчих територіях місцевих рад виборчого процесу з позачергових виборів до Верховної Ради України, які мають відбутися 26 жовтня 2014 року; про організацію виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 26 серпня 2014 року «Про створення тимчасової моніторингової групи по виявленню та взаємодії з вимушеними переселенцями, які виїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та районів проведення анти терористичної операції».
Загалом члени колегії відзначили позитивні зміни у розвитку сільської ради, що досягаються шляхом порозуміння та ефективної співпраці сільського голови з громадськістю.