№ 420 від 03 грудня 2014 року "Про стан виконання Програми розвитку футболу в Сарненському районі на 2013-2016 роки в 2014 роц"

03 грудня 2014 року                                                                                               420

Про стан виконання Програми розвитку

футболу в  Сарненському районі

на 2013-2016 роки в 2014 році

На виконання Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.09.2013 № 525 «Про Програму розвитку футболу в Рівненській області на 2013-2016 роки» та з метою забезпечення розвитку футболу в Сарненському районі, пропаганди здорового способу життя серед населення, підвищення спортивної майстерності футболістів, рівня проведення змагань з цього виду спорту, досягнення високих результатів на обласних та всеукраїнських змаганнях, схвалено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22.10.2013 № 359 та затверджено рішенням сесії районної ради від 11.12.2013 № 754 Програму розвитку футболу в Сарненському районі на 2013-2016 роки.

Наймасовішими в районі є заходи з футболу.Організована структура розвитку футболу починаючи від дитячого футболу, сільського, шкільного, студентського футболу, залучення широких верств населення до пропаганди футболу, участі збірних команд в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

В Сарненській комплексній ДЮСШ «Колос» функціонує відділення з футболу, в якому займаються 750 учнів, з них 130 дівчат. Заняття проводять 22 тренери у 15 населених пунктах району.

В Сарненському районі нараховується 28 футбольних колективів, які приймають участь у різноманітних турнірах.

У всіх школах району введено третій урок фізичної культури на тиждень. З 2003 року в районі працює Сарненська районна федерація футболу.

В Сарненському районі функціонує один стадіон в м.Сарни та 32 футбольних поля. Також є 2 футбольні майданчики із синтетичним покриттям, які знаходяться у м.Сарни та смт.Клесів.

З метою забезпечення виконання Програми розвитку футболу в Сарненському районі на 2013-2016 роки:

1. Інформацію начальника відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації Михайлицького В.О. про Програму розвитку футболу в Сарненському районі на 2013-2016 роки в 2014 році взяти до відома.

2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації, рекомендувати директорам Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету, вищого професійного училища № 22, державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» активізувати позакласну роботу, забезпечивши, починаючи з січня 2015 року, у всіх навчальних закладах району функціонування гуртків і секцій з футболу.

3. Начальнику відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації забезпечити участь команд району в обласних змаганнях з футболу згідно календарного плану спортивно-масових заходів у 2015 році.

4. Рекомендувати виконкомам міської, селищних та сільських рад забезпечити підготовку футбольних полів до чемпіонату району з футболу сезону 2015 року;

5. Рекомендувати виконкомам Кам’яне-Случанської, Кузьмівської та Карасинської сільських рад створити футбольні команди та забезпечити їх  участь у чемпіонаті району з футболу сезону 2015 року.

6. Рекомендувати районній федерації футболу та районній організації Всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства “Колос” агропромислового комплексу України вжити заходів для забезпечення проведення на належному рівні чемпіонат району з футболу сезону 2015 року.

7. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації до 30 квітня та 06 листопада   2015 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Р.Серпенінова.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                    Я.Яковчук