№ 96 Про затвердження графіку проведення мистецької виставки «Обереги духовності та краси»

16 березня 2015 року                                                                                            № 96

Про затвердження графіку проведення

мистецької виставки «Обереги духовності та краси»

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.03.2015 № 72 «Про проведення районної мистецької виставки «Обереги духовності та краси», зареєстрованого в Сарненському районному управлінні юстиції за № 1/257 04 березня 2015 року з метою якісної та своєчасної підготовки до участі в районній мистецькій виставці «Обереги духовності та краси»:

1. Затвердити графік проведення районної мистецької виставки «Обереги духовності та краси», що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Яковчука Я.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                   Я. Яковчук