№ 95 від 12 березня 2015 року "Про внесення змін до районної програми «Діти Сарненщини» на 2010-2015 роки"

12 березня 2015 року                                                                                   № 95

Про внесення змін до районної програми
«Діти Сарненщини» на 2010-2015 роки

На підставі законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону дитинства», Основ законодавства України про охорону здоров’я, з метою забезпечення доступності і підвищення якості первинної медико-санітарної, спеціалізованої та висококваліфікованої медичної допомоги дітям різних вікових категорій на всіх рівнях її надання, зниження рівнів летальності, смертності дітей, дитячої інвалідності:

1. Схвалити зміни до районної програми «Діти Сарненщини» на 2010-2015 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04.08.2010 № 380 та затвердженої рішенням районної ради від 22 вересня 2010 року № 1004, а саме: пункти 3.6, 3.7 завдання 3 «Підвищення якості медичної допомоги, запобігання дитячій інвалідності та зниження смертності дітей» додатку 2 до програми викласти в новій редакції, згідно додатку.

2. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Комунальному закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради забезпечити дітей, хворих на епілепсію та муковісцидоз, за рецептами лікарів в аптечній установі, визначення якої провести на підставі конкурсу, з подальшим відшкодуванням коштів на ці цілі на основі укладеної угоди між комунальним закладом «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради та аптечним закладом.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Яковчука Я.В.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                            Я.Яковчук

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

12 березня 2015 року

Прогнозні обсяги

фінансових видатків та джерела фінансування для виконання заходів Програми

Найменування заходу

за виконання

Термін виконання, роки
Джерела фінансу-
вання

Орієнтовні обсяги фінансування за роками, тис. грн.

2015

Завдання 3. Підвищення якості медичної допомоги, запобігання дитячій інвалідності та зниження смертності дітей

3.6. Забезпечити дітей, хворих на муковісцидоз, необхідними лікарськими препаратами

КЗ «Сарненська ЦРЛ»,