№ 141/15 від 16 квітня 2015 року "Про утворення робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району"

голови районної                                            голови районної

державної адміністрації                               ради

16 квітня   2015 року                                                                               141/15

Про утворення робочої групи з
підготовки перспективного плану
формування територій громад
Сарненського району

Відповідно до статті 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», згідно з планом заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні,  затвердженим  розпорядженням  Кабінету  Міністрів  України   від  18 червня 2014 року №591-р, відповідного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 15.04.2015 № 181/10 та з метою підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району :

1. Утворити робочу групу з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2.    Відділу  економічного  розвитку  і торгівлі райдержадміністрації до 25 квітня 2015 року подати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на електронну адресу: ekon@icc.rv.ua з подальшим підтвердженням на паперових носіях проекти перспективних планів формування територій громад.

3. Надати співголовам регіональної робочої групи право вносити зміни до її складу у разі потреби.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 10 листопада 2008 року № 559 «Про створення робочої групи з питань удосконалення адміністративно-територіального устрою та розвитку місцевого самоврядування в Сарненському районі».

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаємо за собою.

Виконуючий обов’язки                                         Голова районної ради
 голови адміністрації

Я.Яковчук                                                  М.Драганчук

Додаток до                      розпорядження голови