№ 148 від 26 квітня 2016 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на травень 2016 року"

26 квітня 2016 року                                                                             № 148

Про      план      роботи
Сарненської    районної

на травень 2016 року

Відповідно  до статті 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263      “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації”                       із внесеними змінами та регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації  від  20.11.2007

№ 500:

1. Затвердити план роботи Сарненської районної державної адміністрації на травень 2016 року згідно з додатком.

2. Першому  заступнику голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідними планами роботи.

2.2.  Інформацію про виконанння плану роботи райдержадміністрації на травень надати до 10 червня 2016 року організаційному відділу апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                                  Я. Яковчук