№ 186 від 17 травня 2016 року "Про затвердження положення про відділ з питань державної реєстрації Сарненської районної державної адміністрації"

17 травня 2016 року                                                                          № 186

Про затвердження  положення
про  відділ з питань державної
реєстрації Сарненської районної
державної адміністрації

Відповідно до статтей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  Законів України  “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про  відділ з питань  державної реєстрації Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови  районної державної  адміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                             Я. Яковчук