- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
№ 275 від 29 липня 2016 року "Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за січень - червень 2016 року"
Добавлено Адміністратор Ср, 03/08/2016 - 16:37
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
29 липня 2016 року № 275
Про підсумки роботи галузей
господарського комплексу району
за січень - червень 2016 року
Завдяки системній організаційній роботі органів виконавчої влади району у першому півріччі 2016 року забезпечено стабільну роботу та динаміку розвитку господарського комплексу в більшості галузей економіки.
Сільськогосподарськими підприємствами району за січень - червень поточного року вироблено валової продукції на суму 18,1 млн.грн., що на 2,7 млн.грн. або на 17,5 відс. більше відповідного періоду минулого року. Нарощено виробництво яєць - на 20,0 відс., м’яса - на 5,6 відс., молока- на 18,5 відс., зросло поголів’я свиней - на 60 відс, продуктивність корів зросла на 24,6 відс.
За основними видами промислової продукції зросло виробництво хлібобулочних виробів - на 9,7 відс., кормів готових для тварин – на 36,3 відс., паливних брикетів та гранул з деревини та іншої природної сировини – на 42,1 відс., виробів столярних та конструкцій будівельних з деревини на – 5,8 відс., деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм - на 16,2 відс.
Обсяг будівельних робіт збільшився на 4,4 відс. до відповідного періоду минулого року.
За І півріччя 2016 року було забезпечено виконання бюджету району по власних надходженнях на 154,9 відс., в тому числі районний бюджет на 137,8 відс.
До зведеного бюджету зібрано платежів на 45,6 відс. більше, ніж за січень - червень 2015 року, до державного бюджету - на 40,2 відс. більше до рівня минулого року.
Надходження від діяльності малого підприємництва до місцевого бюджету зросли в 2,6 рази, до державного бюджету в 2,1 рази.
До бюджету Пенсійного фонду України протягом першого півріччя 2016 року надійшло 168 тис.грн., завдання виконано на 143,2 відс.
Виконання завдання по надходженню єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуваннястановить 100,1 відс. до завдання.
Середньомісячна заробітна плата зросла порівняно з відповідним періодом 2015 року на 30,8 відс. і становила 3693 грн.
За сприяння служби зайнятості протягом першого півріччя 2016 року працевлаштовано 1227 осіб, що на 145 осіб більше відповідного показника 2015 року.
Разом з тим, за січень-травень 2016 року обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, робіт, послуг) зменшився порівняно з січнем – травнем 2015 року на 1,9 відс. (останні статистичні дані).
Зменшено випуск гранул, щебеню (каменю дробленого), крихти та порошку, гальки, гравію - на 20 відс., граніту необробленого або начорно обробленого - на 26,0 відс., виробів ковбасних - на 18,2 відс.
Пасажирооборот за 5 місяців 2016 року зменшився у порівнянні з минулим роком на 23,0 відс.
Податковий борг до зведеного бюджету склав 11,5 млн.грн., хоча до початку року зменшився на 14,8 відс.
До бюджету Пенсійного фондуза звітний період з усіх джерел фінансування надійшло страхових внесків на 1,8 відс. або на 3,8 млн.грн. менше ніж у першому півріччі 2015 року.
Заборгованість по страхових внесках суб’єктів господарювання перед бюджетом Пенсійного фонду станом на 01.07.2017 становить 1,4 млн.грн, хоча і скоротилася з початку року на 479,4 тис.грн. (25,4 відс.)
Заборгованість зі сплати єдиного внескуна загальнообов’язкове державне соціальне страхуванняз початку року зросла
на 30,6 тис.грн. і становить 1,4 млн.грн.
Залишається значною заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги.
Не виконано планові завдання з надходжень до зведеного та державного бюджетів, виконання надходжень складає 74,5 відс. та 46,4 відс. відповідно.
Заборгованість із виплати заробітної плати становить 1038,1 тис.грн.
Враховуючи підсумки роботи галузей господарського комплексу району за січень-червень 2016 року, з метою усунення існуючих недоліків, керуючись повноваженнями, передбаченими ст. 119 Конституції України, ст. 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
1. Першому заступнику голови райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, рекомендувати виконавчим комітетам селищних, сільських і міської рад детально проаналізувати причини недоліків, які негативно впливають на соціально-економічний розвиток району, визначити першочергові заходи по їх усуненню.
2. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації:
2.1. Продовжити заходи контролю за виконанням плану виробництва промислової продукції підприємствами району, здійснення оперативного моніторингу стану справ у цій сфері господарювання.
2.2. Здійснювати постійний аналіз стану забезпеченості жителів району
основною групою продовольчих товарів, забезпечити подальше проведення моніторингу споживчих цін на продовольчому ринку і в закладах торгівлі.
2.3. Сприяти залученню територіальними громадами коштів на розвиток
територій шляхом їх участі в різноманітних конкурсах та грантових програмах,
які реалізуються за рахунок обласного, районного і державного бюджетів та
завдяки міжнародній технічній допомозі.
3. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:
3.1 Вжити заходів щодо сприяння сільськогосподарським підприємствам в успішному завершенні жнив та проведенні осінньо-польових робіт.
3.2. Організувати посів сільськогосподарським підприємствам озимих культур в обсягах відповідно до плану-прогнозу.
3.3. Надавати всебічну допомогу сільськогосподарським підприємствам та фермерським господарствам у вирішенні питань щодо забезпечення матеріально-технічними ресурсами.
4. Сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації:
4.1. Продовжити роботу щодо впровадження енергозберігаючих технологій у закладах бюджетної сфери та житлово-комунального господарства, використання альтернативних видів палива.
4.2. Забезпечити постійний контроль за станом розрахунків підприємств, установ та організацій за спожиті електроенергію і природний газ та вжити заходів щодо ліквідації наявної заборгованості всіх категорій споживачів і посилення відповідальності керівників підприємств в частині забезпечення своєчасної та у повному обсязі оплати за використані енергоносії.
4.3. Спільно з виконкомами місцевих рад продовжити роботу щодо роз’яснення серед населення про умови отримання пільгових кредитів через філію «Ощадбанку» та «Укргазбанку» в рамках Державної програми підтримки енергоефективності проектів для придбання електричних або твердопаливних котлів.
4.4. Спільно із керівниками установ бюджетної сфери, житлово-комунального господарства, виконавчими комітетами міської, селищних та сільських рад забезпечити своєчасну підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
5. Сарненській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області спільно з виконкомами місцевих рад :
5.1. Вжити дієвих заходів щодо забезпечення належного обліку платників податків та повноти надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.
5.2. Посилити контроль за діяльністю суб’єктів господарювання, які заготовляють для подальшого продажу лісову продукцію (дикорослі трав’яні рослини, гриби, ягоди та інші плоди).
6. Районному центру зайнятості активізувати роботу по перепрофілюванню безробітних на професії, витребувані роботодавцями.
7. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації :
7.1. Покращити результативність діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
7.2. Забезпечити обстеження соціально-побутових умов проживання сімей, які мають право на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.
7.3. Відповідно до новоприйнятих законодавчих актів провести моніторинг всіх діючих субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого, рідкого побутового палива та в разі необхідності здійснити відповідні розрахунки на їх виплату.
8. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад забезпечити виконання Закону України «Про публічні закупівлі».
9. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щоквартально до 10 числа місяця наступного за звітним періодом.
10. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2016 №172 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу Сарненського району за січень-березень 2016 року».
11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.
Голова адміністрації Я.Яковчук