Народному аматорському фольклорно-автентичному колективу «Троян», виповнилося тридцять років

Свято Петра і Павла зібрало жителів люхчанської громади біля сільського будинку культури, щоби вшанувати учасників народного аматорського фольклорно-автентичного колективу «Троян», якому цьогоріч виповнилося тридцять років. З ювілеєм аматорів сцени вітали заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови райради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, начальник відділу культури і туризму Едуард Раковець, директор Сарненського історико-етнографічного музею Раїса Тишкевич, заслужений працівник культури України Віктор Торчик, дитектор місцевої ЗОШ Іван Круглик, настоятель Свято-Михайлівського храму отець Леонід, секретар сільської ради Сергій Клочко. На святі ділились спогадами, приймали вітання, танцювали старовинні танці, слухали народні пісні, які подарували глядачам учасники гурту «Троян». А ще  глядачі мали змогу подивитись фрагмент весільного обрядодійства «Ділення короваю». Хвилиною мовчання пом’янули тих учасників, котрі відійшли у вічність, залишивши односельчанам свою любов до народної пісні, до рідної землі. На закінчення свята веселі сільські музики запросили усіх до народного танцю.  Всі учасники колективу нагороджені подяками та подарунками.