№ 46 від 07 лютого 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30 травня 2007 року № 214"

07 лютого  2017 року                                                                                      № 46

Про внесення змін  до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 30 травня 2007 року № 214

У зв'язку із кадровими змінами у райдержадміністрації:

1.Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 30 травня 2007 року №214 «Про районний комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури», а саме, склад районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури затвердити в новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 20 липня 2011 року № 374 « Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 лютого 2009 року № 88».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голови адміністрації                                                                                 Я. Яковчук