07 лютого 2017 року                                                                                       № 47

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.01.2016 №4 «Про утворення Сарненського районного координаційного центру з національно - патріотичного виховання дітей та молоді»

У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації, територіальних підрозділах міністерств та інших центральних органах виконавчої влади, внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.01.2016 №4 «Про утворення Сарненського районного координаційного центру з національно - патріотичного виховання дітей та молоді»:

1. Затвердити склад Сарненського районного координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук