03 травня 2017 року                                                                                 № 184

Про внесення змін  до штатних   розписів закладів охорони здоров’я та  розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.11.2016  №449     «Про внесення змін     до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпорядження голови районної     державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної    адміністрації»

З метою підвищення ефективності використання наявних фінансових та кадрових ресурсів, організації контролю та надання якісної медичної допомоги на первинному рівні населенню Сарненського району, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 1013-р  «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я»,

1. З 01.08.2017 головним лікарям комунальних закладів охорони здоров'я району внести зміни до штатних розписів, згідно додатку 1, а саме:

- по комунальному закладу «Сарненська районна лікарня»  Сарненської районної ради, вивести 1,0 штатних одиниць;

- по комунальному  закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, вивести 1,0 штатних одиниць;

- по комунальному закладу «Степанська районна лікарня»  Сарненської районної ради, вивести 2,0 штатних одиниць.

2. Головним лікарям комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради та комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради:

2.1. З 01.08.2017 ввести 4,0 штатних одиниць, до штатного розпису,  згідно  додатку 1.

2.2. Забезпечити ефективне використання кадрового ресурсу.

2.3.Забезпечити прийняття-передачу індивідуально визначеного майна (обладнання, інвентаря)  та фонду оплати праці у терміни та у порядку, встановленому чинним законодавством України.

3. Головним лікарям комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, комунального закладу «Сарненська районна лікарня»  Сарненської районної ради, комунального закладу «Степанська районна лікарня»  Сарненської районної ради:

3.1.Внести зміни до штатних розписів та подати на затвердження.

3.2. Попередити медичних працівників про зміну істотних умов праці, відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 30.11.2016 №449  «Про внесення змін до штатних розписів закладів охорони здоров'я та розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров'я району, інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров'я районної державної адміністрації», а саме: станом на 01 серпня 2017 року викласти додаток «Гранична чисельність комунальних закладів охорони  здоров'я, централізованої бухгалтерії та інформаційно-аналітичного центру відділу охорони здоров'я районної державної адміністрації» у новій редакції, згідно додатку 2.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                           Я. Яковчук