№ 320 від 08 серпня 2017 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для обслуговування будівель, споруд ДПРЧ-8 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області м.С"

08 серпня  2017 року                                                                                        № 320

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж

земельної  ділянки для обслуговування

будівель, споруд ДПРЧ-8 ДПРЗ-5 ГУ
ДСНС України у Рівненській області
м.Сарни по вул.Белгородській, 41

Розглянувши клопотання 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління  Державної служби  України з надзвичайних ситуацій  у Рівненській області про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  для обслуговування будівель, споруд 8-ї державної пожежно-рятувальної частини п’ятого державного пожежно-рятувального загону Головного управління  Державної служби  України з надзвичайних ситуацій  у Рівненській області в м. Сарни по вул. Белгородській, 41 на території Сарненської міської  ради, керуючись  пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 22, 56 Закону України «Про землеустрій» і статтями 17, 122, 123 Земельного кодексу України:

1. Дати дозвіл 5 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління  Державної служби  України з надзвичайних ситуацій  у Рівненській області на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки загальною площею 1,4037 га для обслуговування будівель, споруд 8-ї державної пожежно-рятувальної частини п’ятого державного пожежно-рятувального загону Головного управління  Державної служби  України з надзвичайних ситуацій  у Рівненській області в м. Сарни по вул. Белгородській, 41 на території Сарненської міської  ради Сарненського району Рівненської області.

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук