№ 477 від 02 листопада 2017 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної  державної адміністрації

02 листопада 2017  року                                                                               477

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня залізничника:

ДРИГАНЦЯ
Івана Дмитровича

- стрільця оперативної групи Стрілецької команди ст. Сарни виробничого структурного підрозділу «Львівський загін воєнізованої охорони»

ІВАШИНА
Сергія Миколайовича

- машиніста тепловоза виробничого підрозділу «Обертове локомотивне депо Сарни»

КОВПАКА
Станіслава Васильовича

- начальника відділення Окремого пожежного поїзда ст. Сарни виробничого структурного підрозділу «Львівський загін воєнізованої охорони»

НОВОРОСЮКА
Владислава Олександровича

- електрозварника виробничого підрозділу «Обертове локомотивне депо Сарни»

ПАНЬКОВЕЦЬ
Ольгу Григорівну

- технічного працівника виробничих приміщень Сарненського району електропостачання виробничого підрозділу «Рівненська дистанція електропостачання»

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                             Я. Яковчукк