Оздоровлення учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації  забезпечує осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення  постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

1)    учасникам бойових дій - щороку строком на 18-21 день;

2)    інваліди війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселились з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа чи її законний  представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070\0, копію посвідчення бойових дій або інваліда війни та довідку, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій посвідчень та довідки особа надає їх оригінали для огляду.

За довідками звертатись в управління праці та  соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації за адресою: м.Сарни  вул.Демократична,46, каб.№7, або за тел..2-13-19.