Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 179 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» п. 5 після розподілу коштів між обласними органами соціального захисту населення буде доведений кошторис структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для використання передбачених коштів для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №432 від 21.06.2017 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» п.8 орган соціального захисту населення бажаючим учасникам антитерористичної операції пройти професійне навчання видає направлення до районного центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання. Бажаючим скористатися даним правом потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації в каб.9 для написання заяви та отримання направлення на проходження професійної орієнтації.