№ 43 від 01 лютого 2018 року "Про затвердження та введення в дію змін до штатного розпису структурних підрозділів районної державної адміністрації "

01 лютого  2018 року                                                                                                № 43

Про затвердження та введення в дію
змін до штатного розпису
структурних підрозділів
районної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                       17 січня 2018 року №5-к «Про внесення змін до штатного розпису райдержадміністрації»:

1. Затвердити та ввести в дію з 01 лютого 2018 року перелік змін №1 до штатного розпису структурних підрозділів  районної державної адміністрації на 2018 рік.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук