№ 48 від 05 лютого 2018 року "Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки"

05 лютого 2018 року                                                                                       № 48

Про внесення змін до
районної  програми соціального
захисту учасників антитерористичної
операції на 2015-2018 роки

Відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», зі змінами, з метою здійснення заходів щодо забезпечення безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та звільнення від плати за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та батьки яких віднесені до осіб, постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях:

1. Схвалити зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29 квітня              2015 року №155 та затвердженої рішенням районної ради від 21 травня             2015 року №1205, а саме в додатку до Програми пункт 15 викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті на 2018 рік передбачити кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                         Я.Яковчук

до розпорядження голови
05 лютого 2018 року  № 48

Зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015 - 2018 роки

Виконавці
Термін виконання,
джерела фінансування

Прогнозний  обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис.грн.

У тому числі за роками

15

Здійснення заходів щодо забезпечення безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та звільнення від плати за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та батьки яких віднесені до осіб, постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,