№ 459 від 25 жовтня 2018 року "Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Сарненському районі на 2018 - 2026 роки"

25 жовтня 2018 року                                                                                  № 459

Про схвалення стратегічного плану дій

з реформування системи інституційного

догляду і виховання дітей в Сарненському районі

на 2018 - 2026 роки

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року №526-р “Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 - 2026 роки та плану заходів з реалізації її І етапу”, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 26 вересня 2018 року №660 “Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Рівненській області на 2018 - 2026 роки”:

1.     Схвалити стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Сарненському районі на                           2018 - 2026 роки (далі - план), що додається.

2.     Службі у справах дітей райдержадміністрації подати план районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.     Головним розпорядникам коштів забезпечити проведення заходів в межах кошторисних призначень та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4.     Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад в районі розробити відповідні плани та забезпечити їх затвердження в установленому порядку.

5.     Виконавцям про хід реалізації плану інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації щороку до 12 січня.

6.     Службі у справах дітей райдержадміністрації інформувати службу у справах дітей облдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26 вересня 2018 року № 660 “Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Рівненській області на 2018 - 2026 роки” щороку до 20 січня.

7.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                        Я. ЯКОВЧУК