№ 586 від 12 грудня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

12 грудня 2018 року                                                                                    586

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за значний особистий внесок у розбудову та забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги в Рівненській області та з нагоди Дня адвокатури:

СИМОНЧУКА
Івана Івановича

- адвоката Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагородженого.

Голова адміністрації                                                                            Я. ЯКОВЧУКк