19 грудня 2018 року                                                                              №  598

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 07.12.2017 № 2233-VIII, «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» від 14.11.2017 № 2206-VIII, керуючись статтями                                6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», та  з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради:

1. Схвалити зміни до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2018 року № 412 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 26 жовтня 2018 року № 739, а саме        Додаток 1 до Програми викласти в новій редакції, згідно з додатком.

2. Подати зміни на затвердження Сарненській районній раді в установленому законодавством порядку.

3. Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 30.11.2018 № 559 «Про  внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н. М.

Голова адміністрації                                                                        Я. ЯКОВЧУК