№ 611 від 26 грудня 2018 року "Про розподіл коштів субвенції"

26 грудня 2018 року                                                                                  № 611

Про розподіл коштів субвенції

Керуючись статтею 14 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частиною другою статті 29 Бюджетного кодексу України, відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району на 2018 рік, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 грудня 2017 року №590 та затвердженої  рішенням Сарненської районної ради від 09 лютого 2018 року №565, рішенням районної ради від 22 грудня  2018 року №790  "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” з метою належного виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою:

1. Здійснити розподіл субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів по Сарненській райдержадміністрації у 2018 році.

2. Контроль за виконання розпорядженням лишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                      Я.ЯКОВЧУК