№ 612 від 26 грудня 2018 року "Про затвердження плану роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік"

26 грудня 2018 року                                                                                    № 612

Про затвердження плану роботи з

кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік

На підставі статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про службу управління персоналом державного органу, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 03 березня 2016 року № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 року за № 438/28568:

1. Затвердити план роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК