№ 613 від 26 грудня 2018 року "Про функціональне навчання керівного складу та фахівців Сарненського району, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та"

26 грудня 2018 року                                                                                  № 613

Про функціональне навчання керівного складу та фахівців Сарненського району, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2019 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України   «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 17 грудня 2018 року № 937 «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2019 році»:

1.      Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області слухачами Сарненського району   з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік (далі – План комплектування) згідно з додатком.

2.      Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації:

1)      про затвердження  Плану комплектування інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 28 грудня 2018 року;

2)      забезпечити подання навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2020 рік до 01 вересня 2019 року.

3)      інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації про стан виконання Плану комплектування щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3.      Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій та підприємств усіх форм власності забезпечити виконання Плану комплектування.

4. Визнати з 11 січня 2019 року таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 06 грудня  2017 року               № 541 «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців Сарненського району, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2018 році».

5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                          Я.ЯКОВЧУК