№ 614 від 27 грудня 2018 року "Про зменшення обсягів субвенції з місцевого бюджету на 2018 рік"

27 грудня 2018 року                                                                              № 614

Про зменшення обсягів субвенції з місцевого бюджету на 2018 рік

Відповідно дорозпорядження голови обласної державної адмiнiстрацiївiд17.12.2018 №932 «Про зміни до показників міжбюджетних трансфертів на 2018 рік», керуючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 22.12.2017 №558 “Про районний бюджет на 2018 рік” :

1. Зменшити доходи загального фонду районного бюджету на 2018 рік за кодом 41050700 «Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 114000 грн., згідно з додатком 1.

2. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету на 2018 рік за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 114000 грн., згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                Я.ЯКОВЧУК