№ 48 від 05 лютого 2019 року "Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району"

05  лютого  2019 року

№ 48

Про  комісію з питань             техногенно-екологічної безпеки               та надзвичайних ситуацій                 Сарненського району

Відповідно до статей 6, 39 Закону України про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року          № 18 «Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» та від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 липня 2016 року № 396 «Про комісію з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області» зі змінами:

1. Затвердити :

1.1           Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району згідно з додатком 1.

1.2           Склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району згідно з додатком 2.

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 20 липня 2016 року № 265  «Про постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району» та від 10 жовтня 2018 року № 428 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 липня 2016 року № 265».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І. Назарця.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК