№ 409 від 18 грудня 2019 року "Про районну програму «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому» на 2020 рік"

18  грудня 2019 року                                                                                 № 409

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року             № 76-VIII, статтею 56 Закону України «Про освіту», статтею 21 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою створення належних умов для соціального захисту учнів закладів загальної середньої освіти Сарненського району, забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому:

1. Схвалити районну програму «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому» на 2020 рік (далі – Програма), що додається.

2. Відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації:

2.1. Подати Програму на затвердження сесії районної ради в установленому порядку.

2.2. Організувати системний контроль за виконанням Програми.

3. Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті на 2020 рік передбачити кошти, в межах реальних фінансових ресурсів, на виконання цієї Програми.

4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                              Іван НАЗАРЕЦЬ