16  березня 2020 року                                                                          №78

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», («Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 07.12.2017 №233-VIII), указів Президента України від 08.08.2000 №963 «Про додаткові заходи щодо поліпшення медичної допомоги населенню України», від 07.12.2000 №1313 «Про концепцію розвитку охорони здоров’я України» з метою розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити Програму розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на 2020-2022 роки (далі – Програма), згідно з додатком, та подати на затвердження до Сарненської районної ради в установленому законодавством порядку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН

подати на
затвердження до Сарненської районної ради в установленому законодавством
порядку.