№ 99 від 25 березня 2020 року "Про функціонування Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області в режимі надзвичайної ситуації "

25 березня   2020 року

№ 99

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 75, 76 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» (із змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», наказу Міністерства внутрішніх справ України від       26 грудня 2014 року № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 січня 2015 року  за               № 47/26492, розпорядження голови обласної державної адміністрації від            25 березня 2020 року № 196 «Про функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі надзвичайної ситуації»,  керуючись розпорядженням голови районної державної адміністрації від           05 лютого 2019 року № 50 «Про  Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області», з метою забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у районі:

1.                Перевести функціонування Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області в режим надзвичайної ситуації.

2. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Сарненського району спричиненою коронавірусом (далі – керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації) першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

3. Затвердити обов’язки керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що додаються.

4. Рішення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації оформляти розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації .

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації є обов’язковим для виконання усіма суб’єктами, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також громадянами і суб’єктами господарювання, розташованими у зоні надзвичайної ситуації.

5. Керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації:

5.1. Утворити районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (далі – районний штаб) та визначити його склад;

5.2. Щоденно інформувати голову районної  державної адміністрації про вжиті заходи з ліквідації надзвичайної ситуації.

6. Районному штабу керуватися Положенням, яке затверджене наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2014 року № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 січня 2015 року  за № 47/26492

7. Визначити місцем розгортання районного штабу приміщення малої зали Сарненської  районної ради.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                      Олександр КОХАН