№ 84 від 22 лютого 2021 року "Про затвердження Положення про управління архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Сарненської районної державної адміністрації"

22  лютого 2021 року                                                                                     № 84

Про затвердження Положення

Відповідно до статей 5, 11, 47 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, законів України “Про державну службу”, “Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби”, постанов Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 “Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, від 28 грудня 2020 року № 1336 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №606”, розпорядження голови райдержадміністрації від 06 січня 2021 року №5-к “Про впорядкування структури та затвердження граничної чисельності працівників Сарненської районної державної адміністрації”:

1.  Затвердити Положення про управління архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Сарненської районної державної адміністрації (далі-Положення), що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05 травня 2020 року №130 “Про затвердження Положення про відділ архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської районної державної адміністрації”.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН