№134 від 02.04.2021 "Про закінчення опалювального сезону"

02 квітня 2021 року                                                                                        № 134

Про закінчення
опалювального сезону

На підставі статей 2, 6, 13, 16,
20, 28, 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16, 21
Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись статтею 5 Правил
надання послуг                  з
централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води                    і водовідведення,
затверджених постановою Кабінету
Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг
з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і
водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого
опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»                    (зі змінами), пунктом 7.9.4.
Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом
Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 «Про затвердження
Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» (зі змінами), який
зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за №197/13464 та у
зв’язку із сприятливими погодними умовами:

1. Рекомендувати виконавчим комітетам міських, селищних, сільських
рад територіальних громад району, теплопостачальним підприємствам,
опалювальний сезон при умові встановлення
середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб вище +8 °С.

до встановлення температурного режиму в
опалювальних приміщеннях,
що відповідає санітарним вимогам.

2. Визнати таким, що втратило
чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2020 року №
305 «Про початок опалювального сезону 2020-2021 року»

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

адміністрації
                                               Олександр КОХАН

-->На підставі статей 2, 6, 13, 16, 20, 28, 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16, 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись статтею 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»  (зі змінами), пунктом 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» (зі змінами), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за №197/13464 та у зв’язку із сприятливими погодними умовами:

1. Рекомендувати виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад територіальних громад району, теплопостачальним підприємствам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та населенню закінчити опалювальний сезон при умові встановлення середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб вище +8 °С.

Теплопостачання дошкільних навчальних закладів, закладів освіти, охорони здоров’я, будинків-інтернатів для престарілих за потреби продовжити до встановлення температурного режиму в опалювальних приміщеннях, що відповідає санітарним вимогам.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2020 року № 305 «Про початок опалювального сезону 2020-2021 року»

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН