№ 167 від 27.04.2021 року "Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки"

27 квітня 2021 року                                                                                            № 167

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», згідно з Програмою економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2021 рік, з метою підвищення ефективності роботи, спрямованої на сучасне та якісне забезпечення організаційними, матеріально-технічними засобами підготовки і проведення презентаційних зустрічей, масових та інших заходів протокольного характеру за участю офіційних осіб державного та районного рівня у 2021-2022 роках:

1. СхвалитиПрограму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки (далі - Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації:

2.1. подати Програму районній раді на затвердження в установленому законодавством порядку;

2.2. передбачити кошти для реалізації заходів Програми на відповідний рік в межах наявних фінансових ресурсів.

3. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН