Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Любиковицької сільської ради «Про затвердження Положень про місцеві податки і збори у Любиковицькій сільській раді»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб»єктів господарювання, їх об»єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 5 березня 2011 року на офіційному сайті Сарненської районної державної адміністрації оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення Любиковицької сільської ради «Про затвердження Положень про місцеві податки і збори у Любиковицькій сільській раді» та аналіз його регуляторного впливу.
Метою даного проектує: урегулювання правових відносин між органом місцевого самоврядування та суб»єктами господарювання щодо сплати місцевих податків та зборів
Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно (крім святкових, вихідних днів) у розробника – Любиковицька сільська рада.
Зауваження та пропозиції будуть прийматися у письмовій формі протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою: 34510 Рівненська область, Сарненський район, с. Любиковичі, Любиковицька сільська рада, тел. 2-29-49.