04  жовтня  2021 року                                                                                  № 319

Про схвалення Програми заходів із ліквідації комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче  архітектурно-планувальне  бюро» Сарненської районної ради Рівненської області на 2021 рік

Відповідно до вимог Бюджетного та Цивільного кодексів України,  статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою завершення процедури ліквідації комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради Рівненської області» :

1. Схвалити Програму заходів із ліквідації комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради Рівненської області на 2021 рік (далі - Програма), що додається.

2. Подати Програму районній раді на затвердження в установленому законодавством порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету передбачити кошти для реалізації заходів Програми на відповідний рік в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на першого заступника  голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН