17  грудня  2021  року                                                                                         387

Про Програму підвищення ефективності виконання          повноважень          органами

виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної  політики та впровадження реформ у Сарненському районі на 2022 -   2023 роки

Керуючись Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з відповідними програмами економічного та соціального розвитку Сарненського району  на період до 2023 року та з метою налагодження прозорості, зворотного зв’язку у співпраці районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами, організаціями та громадянами району у реалізації державної регіональної політики в процесах управління соціально-економічним розвитком району та забезпечення запровадження реформ у різних сферах діяльності:

1. Схвалити Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Сарненському районі  на 2022 – 2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Подати Програму районній раді  на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН