Триває районна мистецька акція «Мистецтво одного села»

27 вересня в Сарненському історико-етнографічному музеї в рамках районної мистецької акції «Мистецтво одного села» відбулась презентація культурно-дозвіллєвого комплексу Ремчицької сільської ради Сарненського району. Захід пройшов за участю заступника голови райдержадміністрації Інни Наумович, заступника голови районної ради Валентина Цупріяна та першого заступника міського голови Світлани Усик.

В рамках заходу відбулися представлення виробів декоративно-вжиткового мистецтва, виставка декоративних птахів, виконання традиційних пісень аматорами сцени. Представникам культурно-дозвіллєвого комплексу Ремчицької сільської ради були вручені спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.