Також дивіться новини на facebook.com

Культура і туризмВсеукраїнський день бібліотек

традиційно відзначають в Україні 30 вересня, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства. Задовольняючи наукові та культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв'язок минулого та сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.Триває районна мистецька акція «Мистецтво одного села»

        27 вересня в Сарненському історико-етнографічному музеї в рамках районної мистецької акції «Мистецтво одного села» відбулась презентація культурно-дозвіллєвого комплексу Ремчицької сільської ради Сарненського району. Захід пройшов за участю заступника голови райдержадміністрації Інни Наумович, заступника голови районної ради Валентина Цупріяна та першого заступника міського голови Світлани Усик.Незабутня літня пора

   Серпень щедро заливає сонцем і теплом сільські вулиці. Страшенно хочеться втекти від буденних клопотів і податися в якусь далеку мандрівку. Такі “приступи” туризму, впевнена, бувають у кожного, та є люди, для яких туризм – невід'ємна частина життя. Молодь с. Камяне-Случанське та с. Чудель, яка марить походами з рюкзаками за плечима і неосяжними просторами природи, об'єднав цього разу відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, який у співпраці з РЦ ССДМ організували для юних житель Сарненщини - туристичний похід «Пізнай свій край» на р. Случ до великих ДОТів (територія між с. Чудель та с. Кам’яне-Случанськ).


14

14


13

13


12

12


11

11


10

10


9

9


Syndicate content