Всеукраїнський день бібліотек

традиційно відзначають в Україні 30 вересня, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства. Задовольняючи наукові та культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв'язок минулого та сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу. Не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але в соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє держави, а значить і її успішний розвиток.

Шановні бібліотекарі Сарненщини. Бажаю вам, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров'я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага України.

Анатолій ОСТАПЧУК,
голова райдержадміністрації