№ 97 від 25 березня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 48"

25 березня  2020 року

№ 97

Відповідно до статей  2, 6, 28, 39 Закону України  «Про  місцеві  державні адміністрації», статей 6, 19 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови райдержадміністрації від   18 лютого 2020 року № 6-к «Про внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації :

1.  Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 лютого 2019 року № 48 «Про комісію з питань             техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                 Сарненського району», а саме:

1.1 Викласти   пункт 6 Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району у такій редакції:

«6. Головою комісії є голова райдержадміністрації.

Роботою комісії керує її голова, а за відсутності голови - за його дорученням перший заступник голови райдержадміністрації.

Засідання комісії веде голова, а за його відсутності - перший заступник голови райдержадміністрації.

Посадовий склад комісії затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації, на основі пропозицій органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, розташованих на території району.

Персональний склад комісії затверджується головою комісії.

Голова комісії організовує її роботу за допомогою секретаріату. Робочим органом комісії (секретаріатом), що забезпечує підготовку, скликання та проведення засідань, а також контроль за виконанням її рішень, є відділ цивільного захисту населення та інформаційного забезпечення райдержадміністрації».

1.2 Викласти додаток 2 до розпорядження у новій редакції, згідно з додатком.

2.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН