№ 73 від 19 лютого 2021 року "Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району"

19  лютого  2021 року
                                                      № 73

Про  комісію з питань             техногенно-екологічної безпеки               та надзвичайних ситуацій                 Сарненського району

Відповідно до статей 2, 6, 28, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 19 Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 18 «Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» та від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 липня 2016 року № 396 «Про комісію з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області» зі змінами,  розпорядження голови райдержадміністрації від   29 січня 2021 року № 24-к «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06 січня 2021 року № 5-к» та у зв’язку з кадровими змінами у райдержадміністрації:

1. Затвердити :

1.1           Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району згідно з додатком 1.

1.2           Склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району згідно з додатком 2.

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 48  «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району»,  від 25 березня 2020 року № 97 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 48», від 06 травня 2020 року № 133 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 48».

3.                     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                         Олександр КОХАН