№ 229 від 24.06.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 07 вересня 2018 року № 379"

24 червня 2021 року

Про внесення змін  до  розпорядження голови райдержадміністрації від
07 вересня 2018 року № 379

Відповідно до статей 6, 13, 16, 27, 28, 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статті 33 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 711 «Про внесення змін до Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій», на виконання доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації – голови комісії з питань евакуації області від              15 червня 2021 року № дор.78/01-61/21, у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою, яка відбулася у Сарненському районі, з метою належного вирішення питань, пов’язаних із плануванням, підготовкою, організацією та проведенням евакуації населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру :
1.  Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від          07 вересня 2018 року № 379 «Про утворення тимчасових органів з питань евакуації  Сарненського району» зі змінами,  а саме:
1.1. У  назві та тексті розпорядження голови райдержадміністрації  від    07 вересня 2018 року № 379 «Про утворення тимчасових органів з питань евакуації  Сарненського району» слова «тимчасових» та «з питань» виключити.
1.2. Пункт 2 розпорядження викласти в такій редакції:
«Виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад утворити збірні пункти евакуації населення».
1.3. Пункт 3 розпорядження викласти в такій редакції:
«Виконавчому комітету Сарненської міської ради  до  01 вересня 2021 року у     с. Мале Вербче та с. Городець Сарненської міської ради утворити проміжні пункти евакуації населення із 30 кілометрової зони Рівненської АЕС».
   1.4. Доповнити пункт 4 розпорядження  підпунктом 4.1 такого змісту:
«Виконавчим комітетам Дубровицької міської ради та  Немовицької сільської ради до 01 вересня 2021 року  у с. Тинне Немовицької сільської ради,                 с. Нивецьк  та м. Дубровиця Дубровицької міської ради утворити приймальні пункти евакуації населення із 30 кілометрової зони Рівненської АЕС».
   1.5.  Пункт 5 розпорядження викласти у такій редакції:
 «Відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації, виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад».
1.6. Викласти додаток 1 до розпорядження у новій редакції згідно з додатком 1.
1.7. Викласти додаток 2 до розпорядження у новій редакції згідно з додатком 2.
1.8. Викласти додаток 3 до розпорядження у новій редакції згідно з додатком 3.
1.9. Викласти додаток 4 до розпорядження у новій редакції згідно з додатком 4.
1.10. Викласти додаток 5 до розпорядження у новій редакції згідно з додатком 5».
2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 09 червня 2020 року № 158 «Про внесення змін  до  розпорядження голови райдержадміністрації від 07 вересня 2018 року № 379».
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН